Одесса, ул. Греческая, 48а

Справка: 722-48-51

посмотреть на карте

Касса театра и заказ билетов: 722-75-63
Каждый ребенок с 4 лет обязан иметь отдельный билет
| КУПИТЬ/ЗАБРОНИРОВАТЬ БИЛЕТ В УКРТИКЕТ |

Конкурс на заміщення вакантної посади

Згідно ст.21 Закону України «Про культуру» та ст.20 Закону України «Про театри та театральну справу», на підставі наказу Міністерства культури України № 497 від 01.07.2016 р. та затвердженого ним «Порядку формування на конкурсній основі кадрового складу художнього та артистичного персоналу державних та комунальних закладів культури», Одеський театр юного глядача ім. Юрія Олеши оголошує конкурс на заміщення вакантної посади:

 • керівник музичної частини театру (одна вакансія)
 1. 1. До участі у конкурсі запрошуються громадяни України - з ВИЩОЮ профільною (музичною) освітою.
 2. Для участі у конкурсі претенденти надсилають на адресу Конкурсної комисії (65026, Украіна, м. Одеса, вул. Грецька, 48-а, Одеський театр юного глядача ім.Юрія Олеши
  e-mail Этот адрес электронной почты защищён от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра. та Этот адрес электронной почты защищён от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра. , телефони для довідок +380.48.722-27-58 та +380.48.722-14-07), з обов`язковою приміткою «На конкурс» - такі документи:
  заяву про участь у конкурсі,
  особистий аркуш обліку кадрів, заповнений та з фотокарткою,
  копію документу, що засвідчує особу (паспорт),
  витяг з трудової книжки ( за наявності),
  копію документу про освіту за відповідною спеціальністю, творче резюме.
  За власним бажанням претенденти мають право надавати додаткову інформацію (присвоєння почесного звання, характеристики та рекомендації, інформаційні матеріали про творчі досягнення, відомості про державні нагороди та лауреатство, тощо).
 3. Документи на участь у конкурсі приймаються з 27 вересня до 10 жовтня 2017 року включно.
 4. Про рішення Конкурсної комісії щодо участі у конкурсі, про дату, час перегляду та прослуховування учасників конкурсу у театрі і співбесіди з ними на засіданні Конкурсної комісії претендентів, які надіслали документи на конкурс, буде повідомлено не пізніше 11 жовтня 2017 р. Претенденти, яких допущено до участі у конкурсі, мають право особистої присутності під час обговорення кандидатури кожного з них на заключному засіданні Конкурсної комісії.
 5. Iнформація про рішення за підсумками конкурсу оголошується Конкурсною комісією та оприлюднюється впродовж 3 робочих днів на офіційному сайті Одеського театру юного глядача ім.Юрія Олеши. https://tuz.od.ua

  Конкурсна комісія

Наверх

Касса театра, заказ билетов: 722-75-63

Уточняйте наличие мест и билетов в кассе нашего театра по тел: 722-75-63

Каждый ребенок с 4 лет обязан иметь отдельный билет
Справки: 722-48-51, справочная служба не даёт информацию по наличию мест и билетов в кассе нашего театра.